Search

Võrgumeeste must päev viib poolfinaalseeria neljanda mänguni

TalTechi võrgumeestel oli neljapäeva õhtul (17.03) võimalik kindlustada kodusaalis pääs Eesti Meistrivõistluste finaali, kuid Pärnu VK surus oma tahtmise täielikult peale ning alistasid ülikoolimeeskonna kuivalt 3:0 (27:25, 25:15, 25:22).

Esimene geim tehnikaülikooli meeskonna jaoks esialgu mingit halba nahka ei täheldanud- mehed kruiisisid rahulikult geimivõidu poole, olles vahepeal isegi 6-punktilises eduseisus. Seisult 20:14 tunduski, et asi ongi tehtud, kuid Pärnu VK võimas tagasitulek ning ka 25:27 geimivõit vapustas kodumeeskonda niivõrd, et õigele häälestusele enam ei suudetudki naasta.

Esimene geim, TalTech juhtimas 20-14. Katastroofimärke ei paistnud kuskilt.

Teises geimis haarasidki külalised koheselt juhtohjad ning tagasitulekut sealt enam loota ei olnud. Ülimalt ühepoolne geim kuulus lõpuks 25:15 Pärnule.

Kolmas ehk "do or die" geim TalTechi jaoks ei alanud samuti just eriti lubavalt, jäädes 5-punktilisse kaotusseisu 4:9. Geimi teises pooles elavnesid rõkkava kodupubliku ees meie mängumehed ning suutsid end isegi ühe punkti kaugusele mängida. Kahjuks, seda kõike oli liiga vähe ning liiga hilja. Külalised lõpetasid kolmanda geimi 25:22 ning kogu mängu 3:0.

Pärnu resultatiivseimaks kerkis 14 (+4) punktiga Boris Žukov. TalTechi parim oli 23 (+13) punkti toonud Matej Šmidl.

Tänu kolmanda mängu võidule, saab Pärnu VK veel korra viia poolfinaali tagasi oma kodulinna, et seal võimalusel ka seeria viigistada. Seeria neljas mäng peetakse juba sel laupäeval. Juhul, kui suvepealinlased peaksidki oma kodusaalis võidu kirja saama, siis otsustav viies mäng toimub Tehnikaülikoolis kolmapäeval, 23. märtsil.