Search

TalTechi võrgumehed alistasid pingelises mängus Pärnu VK ning asusid poolfinaalseeriat juhtima!

Eesti meeste võrkpalli meistrivõistluste poolfinaalid said TalTechi jaoks täna (09.03.22) alguse. TalTech haaras Pärnu VK vastu juhtohjad, alistades avaduellis suvepealinlased 3:2 (21:25, 25:18, 25:20, 18:25, 15:13). Seeria teine mäng peetakse laupäeval kell 17.00, Pärnus.

Viiendat ning otsustavat geimi läks Pärnu meeskond 5:1 juhtima ja peatreener Sirelpuu kasutas mõtlemisaega. Sellele järgnes Šmidli eksimus ja õige pea olid külalised juhtimas 8:5. TalTech jõudis korduvalt punkti kaugusele, viiginumbrid tulid tabloole seisul 10:10.

Geimi lõpuni mindi tasavägiselt ja esimesena sai matšpalli TalTech seisul 14:12, viimasel rünnakul vigastas aga Pärnu nurgamees Cavalcante jalga ning pidi platsilt lahkuma. Mängu lõpetas Šmidli pommlöök, andes kodumeeskonnale 15:13 geimivõidu. Mäng seega 3:2 TalTechile.

TalTechi mänguvankrit vedas diagonaalründaja Matej Šmidl, kes tõi 46 tõste juures lõpuks 33 punkti (efektiivsus +21, rünnak 59%). Nurgamees Kevin Saar toetas teda 16 (+6, 39%) ja keskblokeerija Sten Perillus 8 (+4, 67%) punktiga.

Pärnu resultatiivseim oli nurgaründaja Boris Žukov 21 punktiga (+14, 54%), diagonaalründaja Markus Uuskari toetas teda 19 (+12, 49%) ja tempomees Bohdan Mazenko 13 (+4, 46%) punktiga.

Mängu saab järele vaadata ning pikemat kokkuvõtet lugeda Postimees.ee veebist SIIN

Poolfinaali kolmas ehk kodumäng toimub juba 17. märtsil kell 19:00.