Search

TalTechi Rektori karika mälumängust noppis 34 võistkonna seast etapivõidu taaskord Mereakadeemia.

Eelmisel teisipäeval, 18-ndal oktoobril, toimus TalTechi Spordiklubis Rektori karika järjekordne etapp - mälumäng. Ülimalt edukast etapist võttis osa 34 võistkonda, 150 inimesega. Võitjaks krooniti võistkond nimega "Merelapsed" (Sandra-Sofia Leis, Marko Lippmaa, Liisbeth Born, Marko Krund, Lauri Trumann), kes esindasid Mereakadeemiat.


Järgmine mälumängu etapp (ei kuulu TalTechi Rektori karika alla) toimub 15-ndal novembril.


Kuna Rektori karika võistluspunkte saab teenida iga teaduskonna parim võistkond ning juhul, kui neil on kõik liikmed ühest teaduskonnast, siis mälumängult teenisid Teaduskonnad punkte järgnevalt:


  • Mereakadeemia - 120p

  • Inseneriteaduskond - 100p

  • Infotehnoloogia teaduskond - 80p

  • Loodusteaduskond - 70p

  • Majandusteaduskond - 60p


Rektori karika üldseis peale kahte etappi:


I koht: Eesti Mereakadeemia (240p)

II koht: Inseneriteaduskond (192p)

III koht: Infotehnoloogia teaduskond (186p)

IV koht: Majandusteaduskond (140p)

V koht: Loodusteaduskond (102p)


Nagu ka varasemalt on teada antud, siis aktiivuspunktid lisatakse tagantjärgi novembris, mil käesoleva aasta ülikooli liikmeskonna statistika ametlikult ilmub.


TalTechi Rektori karika mälumängu tulemused:


1. Merelapsed 21 (mereakadeemia)

2. Tudengivormel 18 (Insener)

3. Ivo sahtel 18 (IT)

4. Fat Kids 18 (segatiim)

5. Etioopia infiltreerunud agentidega kõrvalt külast 17 (insener)

6. Küsimärk 17 (insener)

7-9. Korjuse elustaja #2 16 (loodus)

7-9. Energeetikud 16 (insener)

7-9. H2O 16 (IT)

10. Poseidoni vägi 15 (mereakadeemia)

11-12. Edasi-tagasi, üles/alla 14 (insener)

11-12. Mereka mõmmid 14 (mereakadeemia)

13-15. Vändra käsipalliklubi 13 (insener)

13-15. Ivari Supertiim 13 (majandus)

13-15. Pingetud 13 (insener)

16-17. Ärikorraldajad 11 (majandus)

16-17. Energeetikud 11 (insener)

18-20. Pärnu KEK 10 (insener)

18-20. Nipernaadi 10 (insener)

18-20. Rugrats 10 (majandus)

21-22. Absoluutne blank 9 (insener)

21-22. Keemikud 9 (loodus)

23-26. Mereka bossid 8 (merakadeemia)

23-26. Võitjad 8 (IT)

23-26. Chnops 8 (loodus)

23-26. Nipitipisipimiki 8 (insener)

27-30. E-Resistentsed 7 (majandus)

27-30. Old School Luudz 7 (IT)

27-30. Hooratas 7 (insener)

27-30. Spordiklubi 7 (majandus)

31. Parimad insenerid 6 (sega)

32-33. Eksinud keemik 5 (loodus)

32-33. Müügiautomaat 5 (insener)

34. Mitu Pead 3 (sega)



137 views0 comments