Search

TalTech/Nordaid krooniti Eesti naiste korvpallimeistriks!

Esimest aastat eksisteeriv TalTechi korvpallinaiskond suutis kolmandas finaalkohtumises alistada Tallinna Ülikooli 62:57 ning kokkuvõttes seeria 3:0.

Terve mäng oli mõlema võistkonna jaoks ülimalt rabe. Kui TalTech tahtis kõigest väest võita, siis TLÜ tahtis kõigest väest seeria veel tagasi Tallinna Ülikooli kodusaali viia- mõlemal pinged laes ja mõeldi üle. Palju mõlemapoolseid pallikaotusi ning lihtsaid möödaviskeid hoidsid mängu tasavägisena täiesti viimaste hetkedeni. Kuigi kolmandal veerandajal oli TLÜ hetkeks lausa 8-punktilises eduseisus, siis see edu kaotati vaid minutiga.

TLÜ poolelt tegid tegusid Merike Anderson (14p), ANette-Laura Tõks (11p, 6lp) ning TLÜ parimaks mängijaks valitud Laina Mesila-Kaarmann (15p, 11lp)

TalTechi poolelt jõudsid kahekohalise punktiskoorini 4 mängijat: Sofia Kosareva (11p), Marta-Eleri Jaama (13p, 9lp), Marie-Anette Sepp (12p) ning finaalseeria parimaks mängijaks valitud Annika Köster (13p, 17lp). Kösteri finaalseeria keskmiseks statistikaks kujunes ulmelised 15 punkti, 16 lauapalli, 7 resultatiivset söötu ning 4 vaheltlõiget.