top of page
Search

Sel nädalal: TalTechi lauatennisistid teevad ajalugu ning osalevad esmakordselt eurosarjas.

Updated: Apr 21, 2022

23.–24. aprillil astuvad Tallinna Tehnikaülikooli spordihoones, Europe Trophy sarja raames, võistlustulle TalTechi Spordiklubi lauatennisistid.


Europe Trophy, mis on Euroopas tugevuselt kolmas sari, koosneb sel aastal kuuest erinevast regioonist ning kokku seitsmest alagrupist. TalTechi lauatennise meeskond kuulub B regiooni, kus astutakse vastu kahe Soome ning ühe Läti meeskonna vastu. 16.-19. juunil toimuvasse Grand Finaali pääsevad iga alagrupi kaks paremat.

Regioonid ning alagrupid

TalTechi võistkonda kuuluvad nii parimad ja ambitsioonikad noored kui ka tugevad välismaalased: Soome meistrivõistluste hõbe Samuli Soine, lätlane Arturs Reinholds, ja eestlased Stanislav Strogov, Artjom Hiisku, Märt Kurvet, Andrus Hiiemäe ning Dmitri Rakel, . Klubi mängijaid treenib Saksamaal regionaalliigas mängiv ning ühtlasi ka Eesti koondise peatreener Vallot Vainula.


TalTech Spordiklubi manager Sirli Roosve võtab osalemise eurosarjas kokku järgnevalt: „Eurosarjas osalemine on suur samm nii meie klubile kui ka Eesti lauatennisele kõrgemale tasemele jõudmiseks. Võtsime selle teekonna ette selleks, et pakkuda meie mängijatele kõrgema tasemega mänge ning viia meie klubi ka Euroopa lauatennise kaardile."


"Taotlesime korraldusõigust Eestisse, et tuua kõrgetasemelised mängud Eesti lauatennise publikule lähemale ja selleks, et pakkuda ülikooli liikmeskonnale vahelduseks korvpalli ja võrkpalli kõrvale põnevaid lauatennise lahinguid,” lisas Roosve.


TalTechi lauatennisistid ootavad kõiki huvilisi TalTechi Spordihoonesse endale kaasa elama, lootuses kindlustada koht juunis toimuvale Europe Trophy Grand Finaali.


AJAKAVA:


Laupäev 23.04, 14:30 - PT Espoo (FIN) vs Pöytätennis 75 (FIN)

Laupäev 23.04, 14:30 - TalTech Sports Club (EST) vs TTC Hercogs (LAT)

Laupäev 23.04, 19:00 - TTC Hercogs (LAT) vs Pöytätennis 75 (FIN)

Laupäev 23.04, 19:00 - TalTech Sports Club (EST) vs PT Espoo (FIN)

Pühapäev 24.04, 11:00 - TalTech Sports Club (EST) vs Pöytätennis 75 (FIN)

Pühapäev 24.04, 11:00 - TTC Hercogs (LAT) vs PT Espoo (FIN)


Samuli Soine


66 views0 comments
bottom of page