top of page
Search

Sel nädalal: mälumäng, training day, flashmob ning korvpalli poolfinaalid

Käimasolev nädal on nii Spordiklubi kui ka Jüngrite jaoks ülimalt tihe: nädalat alustatakse teisipäeval kohvikus Oivik, kui peetakse maha selle hooaja viimane viktoriiniõhtu. Neljapäeval kohtuvad sajad spordihuvilised, et osa võtta legendaarsest TalTech Training Day'st ja sama päeva õhtul liigutakse edasi Spordihoonesse, et reedest flash mobi läbi harjutada. Reedesel poolfinaalide kolmandas kohtumises peetaksegi maha üks ülimalt suurejooneline flash mob, et suurendada oma meeskonna võiduvõimalusi. Nädala lõpetab Eurovisiooni ühisvaatamine ülikoolis.


Eurovisiooniteemaline viktoriiniõhtu (teisipäev 10. mai, kell 19:00)


Hooaja viimane viktoriiniõhtu toimub taaskord Oivikus ning on seekord pühendatud Eurovisioonile.


Osalustasu: 3 eurot/nägu


Autasustamine: Võimsad auhinnad maalt ja merelt lähevad kolmele parimale võistkonnale

Võistkondade suurus: Piirang puudub, kuid soovituslik on 4-6


LOE LISAKS


TalTech Training Day (neljapäev 12. mai, kell 18:00-21:15)


Me teeme seda jälle - tasuta treeningud kõigile, meie enda kalli spordihoone õuel! TalTech Training Day on ideaalne võimalus peale pikka päeva loenguid või tööd tulla nii üksi kui ka sõpradega sporti tegema. Treeninguid jagub igale maitsele ja osa saab võtta nii mitmest treeningust kui just Sinu hing ihaldab.

Elamus ja kõrge pulss on garanteeritud! PS! Lisaks toimuvad mini-võistlused Nocco ja Vitamin Well auhindadele!


Kavas on kuus erinevat treeningut, ajakava on järgmine: 18:00-18.05 - sissejuhatus 18.05-18.30 - Vitamin Well esitleb: Kristiina Lauri - NTC Kickstarter 18.35-19.00 - Vitamin Well esitleb: Kaisa Rahu - NTC HIIT 19.05-19.30 - Anu Ruutu - Hardcore Standing Yoga 19.35-20.00 - Maali Pruul - NTC Speed Up for Summer 20.05-20.30 - Aigi Kõiv - NTC Athletic Core 20.35-21.00 - Kadri-Liis Vahi - NTC Bodyweight Burn 21.00-21.15 - kokkuvõte


TalTech SandNation FlashMob PEAPROOV (teisipäev 12. mai, kell 22:00)

Ühe aasta eriliseima sündmuse peaproov leiab aset kohe peale TalTech Training Day'd ehk neljapäeva õhtul, kell 22. SandNationi peaproov on ülimalt tähtis, et järgmisel päeval kõik ideaalselt õnnestuks, seega haara kaasa oma sõbrad ning kohtume juba neljapäeva õhtul!


VAATA KA VIDEOT!


TalTech/Optibet vs Tartu Ülikool/Maks & Moorits NING SandNation FlashMob (reede 13. mai, alates kell 17:30)


Reedesel poolfinaalide kolmanda mängu eel korraldavad Juuliuse Jüngrid väga erilise ning suurejoonelise flashmobi, kuhu oodatakse osa võtma 500 inimest! Korraldatud showga loodetakse anda energiat meie ülikooli korvpallimeeskonnale, kes artikli kirjutamise hetkel on poolfinaalseerias taga 0:1 ning vajavad hädasti meie kõigi abi, et seda seisu muuta. Kõiki flashmobitajaid oodatakse saali juba tunduvalt varem, et sissepääsudesse ei tekiks ummikuid ning olla kindlad, et enne mängu algust saab ära teha ka neljapäeva õhtul harjutatu.


Mäng ise algab kell 18:00 ning nagu juba mainitud, siis tegemist on seeria kolmanda mänguga.

56 views0 comments
bottom of page