Search

Sel nädalal: korvpallurid alustavad kohamängudega. Lauatennisistid selgitavad Eesti meistrid.

TalTech/Optibet korvpallimeeskond alustab sel nädalal oma Eesti meistrivõistluste veerandfinaale Tallinna Kalevi vastu. Lauatennisistid selgitavad pühapäeval välja võistkondlikud Eesti meistrid nii naiste kui ka meeste seas.

Teisipäev 26.04, kell 19:00 - TalTech/Optibet vs Tallinna Kalev. Veerandfinaal #1.

PAF Eesti meistrivõistluste turniiritabelis teise koha haaranud TalTech võõrustab koduseinte vahel, kolme võiduni mängitavas seerias, tabeli seitsmendat ehk Tallinna Kalevi korvpallimeeskonda. Kui play-offidega oleks alustatud kaks kuud tagasi, siis Tallinna Kalevist tõenäoliselt mitte mingit vastast poleks olnud, kuid nüüdseks on ka nemad oma mängumootori paremini käima saanud ning seeria võitmiseks peavad meie mehed kindlasti endast parima andma.

EMV play-off kahvel

Reede 29.04, kell 18:00 - TalTech/Optibet vs Tallinna Kalev. Veerandfinaal #2

Ka teine kohtumine veerandfinaalseerias on toimumas poolte kokkuleppel TalTechis (tavaliselt oleks kodus-võõrsil-kodus).

Pühapäev 01.05, alates kell 10:00 - lauatennise võistkondlikud meistrivõistlused.

Sel pühapäeval astuvad Eesti meistrivõistlustel tulle TalTechi lauatennise naiskond kui ka meeskond. Kui mehed suutsid põhihooaja võiduga kindlustada endale koha nelja parima sekka (final 4), siis naised peavad alustama oma teekonda veerandfinaalidest.

Mehed lähevad poolfinaalis vastu kahekordse valitseva meistri, Viljandi LTK Sakala, vastu. Mängudega alustatakse kell 11:00 ning vastavalt poolfinaalide tulemusele mängitakse hiljem kas pronksile või kullale.

Naiste teekond, nagu eespool mainitud, algab veerandfinaalidest ning juba tegelikult laupäeval. Kui jõutakse edasi pühapäevasesse võistluspäeva alustavad meie naised kell 10:00.

Nii naised- kui ka mehed on väljas täiskoosseisudega, mis tähendab, et minnakse ikkagi võitma kulda.