top of page
Search

Sel nädalal: Jüngrite mälumäng ning tutvumisõhtu. Korvpalluritel põhihooaja viimased mängud.


Sel nädalal on Jüngrite seltsis võimalik jälgida nii tippkorvpalli, testida oma teadmisi ning nautida toredat "kultuuri täis õhtut".


Jüngrite Mälumäng koos Jaan Allikuga (teisipäev, 12.04 kell 18:00)


Legendaarne mälumängumeister Jaan Allik on jälle meiega, et veeta üks eriti lahe õhtupoolik. 12. aprill on ka Rahvusvaheline Kosmonautikapäev, mis tähendab, et osad küsimused on kindlasti seotud meie suure ning laia kosmosega.


Koht: Kohvik Oivik (Männiliiva Tänav 7)


Tiimide suurus: piirangut tiimide suurusel ei ole, kuid soovituslik oleks mängida 4-6 inimesega


Osalustasu: 3 eurot/nägu. Tasuda on võimalik nii sularahas kui ka kohapeal teha ülekanne!


Pane siia ürituse alla oma tiimi nimi kirja, et kindlustada endale koht!TalTech/Optibet vs Tallinna Kalev (kolmapäev, 13.04 kell 19:00)


Selle nädala esimeses, Eesti MV raames toimuvas kodumängus võõrustavad meie korvpallimehed linnarivaali Tallinna Kalevit. Kuigi Kalevil ei ole sel hooajal liiga hästi läinud, on nad viimase kuu jooksul võtnud mitmeid väga veenvaid võite, mis tähendab, et kindlasti ei lähe meie mängijad seda mängu mütsiga lööma.


Jüngrite tutvumisõhtu (neljapäev, 14.04 kell 19:30)


Lõpuks on käes see aeg, mil saame kõik koos kokku saada ning nautida üht toredat, muusikat täis, õhtut. Kõigile huvilistele tutvustatakse Jüngrite tulevasi plaane ning eesmärke, pakutakse tasuta sööki ning võimalust osa võtta beer-pongi turniirist.


Kõiki külalisi on oodatud alates 19:30 (U06 saun). Lisainfo on leitav SIITTalTech/Optibet vs Avis Utilias Rapla (laupäev, 16.04 kell 17:00)


Nädala lõpetavad meie korvpallurid, kes mängivad oma Eesti Meistrivõistluste põhihooaja viimase kodumängu. Vastaseks ei keegi muu, kui legendaarne Avis Utilitas Rapla. Meie mehed lähevad kindlasti seda mängu võitma, et kindlustada endale turniiritabelis teine koht.

EMV turniiritabel enne viimaseid mänge

80 views0 comments
bottom of page