Search

TalTechi Rektori karika ÖÖkorvpalli ning ÖÖvõrkpalli registreerimine. Tänasel mälumängul 34 tiimi!

Alates tänasest on võimalik registreerida enda võistkond TalTechi Rektori karika ÖÖkorvpallile ning ÖÖvõrkpallile.


  • TalTechi Rektori karika öökorvpall on mugandatud reeglitega 3x3 korvpall, mis toimub 4-ndal novembril algusega kell 20:00. Võistluskeskuseks on TalTechi Spordihoone. Öökorvpalli registreerimine kestab kuni 03.11 kell 23:59!

  • TalTechiRektori karika öövõrkpall on pimevõrkpalli reeglitega võrkpalliturniir, kus võrk on kaetud maani kilega ning osalevad segavõistkonnad. Öövõrkpall toimub 5-ndal novembril algusega kell 21:00. Võistluskeskuseks on TalTechi Spordihoone. Öövõrkpalli registreerimine kestab kuni 03.11 kell 23:59!


Korvpalli ja võrkpalli täpsemad juhendid ning reeglid leiad SIIT Registreerimine toimub SIINTäna õhtusele, kell 19:00 toimuvale, TalTechi Rektori karika mälumängule registreeris kokku tervelt 34 võistkonda üle 100 osalisega. Tänast mälumängu toetab auhindadega SLOW COW.

Kujuta ette STRESSIVABA elustiili, mille fookus on HEAOLU ja NATURAALNE RAHULIKKUS. Lase oma meeled vabadusse, et luua, kujundada ja inspireerida!


Slow Cow on moodsale ja teadlikule tarbijale mõeldud meele jahutaja, mis inspireerib aktiivset ja tasakaalustatud eluviisi, keskendudes heaolule.


Slow Cow infusioon sisaldab 6 taimeekstrakti, mis on maitsestatud draakonipuu tsitrusega, mis on täiuslikus sümbioosis meie “Mind Cooler” visiooniga.


EI SISALDA kofeiini – EI SISALDA kaloreid – EI SISALDA suhkrut – EI SISALDA aspartaami – EI SISALDA tauriini – EI SISALDA GMOd – EI SISALDA säilitusaineid – Gluteenivaba – Vegan nõuetele vastav.


Slow Cow on mõeldud kõigile: vanadele ja noortele, ületöötanutele, hüperaktiivsetele, stressirohketele juhtidele, ärevatele unetutele, lapsevanematele, õpilastele, sportlastele ja kõigile, kes lihtsalt naudivad ilusat päeva!95 views0 comments