top of page
Search

Nädala eelvaade: tulemas potentsiaalsed medalid (sh kuldmedalid) kui ka pääs FINAL-4 turniirile.

Sel nädalal on võistlustules meie korvpallinaiskond, korvpallimeeskond kui ka võrkpallimeeskond. Kui kossumehed alustavad lahingut, et pääseda Eesti-Läti Ühisliigas FINAL-4 turniirile, siis pronksist medalite eest hakkavad võistlema meie meesvõrkpallurid. Korvpallinaiskonnal on võimalik kindlustada endale need kõige kirkamad medalid.


Meeste korvpall- TalTech/Optibet vs BK Ogre VEERANDFINAAL #1 (kolmapäev, 30.märts kell 19:00)


Kolmapäeval on alustamas meie meeste kossuesindus oma teekonda Eesti-Läti Ühisliiga kohamängudes. Vastaseks on meile taaskord BK Ogre, kes viimati meie unistused FINAL-4 kohast valusalt purustasid, kui meid kahe mängu kokkuvõttes punktivahega edastasid (mängud 1-1).


Kui sel aastal tundus, et BK Ogre on pigem nõrgemad, kui nad varasematel aastatel olnud on, reaalne olukord on see, et Ogre on tabelis viimase paari kuu jooksul liikunud nagu peatamatu kaubarong, võttes oma teekonnal ka mõned eriti suured skalbid. Tänu suurepärasele põhihooaja lõpule leidsimegi BK Ogre 5. kohalt ning enda vastasena.


Põhihooajal on meeskonnad kohtunud kahel korral. Kui kodusaalis suutsime Ogre alistada 30-punktiga, siis nende kodusaalis pidime vastu võtma 12-punktilise kaotuse. Kui need eelnevad mängud midagi eelolevateks play-offideks vihjavad, siis kodumängud saavad mõlema meeskonna jaoks olema kullahinnaga ning TalTechis, jumal tänatud, on neid mänge vajadusel kaks (juhul, kui peale kahte esimest mängu peaks seis olema 1-1).Naiste korvpall- TalTech/Nordaid vs Tallinna Ülikool FINAAL #3 (neljapäev, 31. märts kell 17:30)


Kolme võiduni mängitavat finaalseeriat on praeguseks TalTech juba 2:0 juhtimas ning mõlemad senised võidud on tulnud ülimalt kindlalt (73:60; 82:64).


Oma esimesel aastal on TalTechi kossuneiud teinud juba suurepärased tulemused, võites 2021. aasta lõpus Eesti Karika, Balti Liigas jäädi tugevate Läti ning Leedu tiimide järel ühe mänguga esimesena play-offidest välja. Arvestades, et meie tiim koosneb suurelt jaolt põhi- ning keskkoolitüdrukutest, siis võib aimata, et paari aasta jooksul mängitakse ka seal liigas juba medalimänge.


Finaalseeria kolmas mäng tõotab tulla üks tõeline "slug fest", sest aastaid Eesti naiste korvpallimaastiku tipus püsinud TLÜ kohe kindlasti ei taha seda seeriat kuivalt peksa saada, mis annaks nagu eelduse, et neljapäeval on nad kogu oma viimse energiapiisaga seda mängu võitma tulemas.Meeste võrkpall- TalTech vs Tallinna Selver PRONKSIMÄNG #2 (neljapäev, 31. märts kell 20:00)


Väga valusalt finaalist välja jäänud TalTechi võrkpallimeeskond üritab nüüd ennast veel viimseid kordi koguda, et oma toetajate jaoks vähemalt pronksmedalgi tuua. Kui kahe võiduni mängitavat seeriat alustatakse teisipäeval Tallinna Selveri kodusaalis, siis seeria teine (ning vajadusel kolmas) mäng toimuvad just meie kallis spordihoones.


Kui TalTech peaks suutma homme võõrsil toimuva mängu võita, siis neljapäeval toimuv kodumäng on potentsiaalselt hooaja täiesti viimane mäng meie meeste jaoks.77 views0 comments
bottom of page