top of page
Search

Nädala eelvaade: TalTechi Spordihoones kolm pomm-mängu. Lauatennisistidel võimalused EMV tiitliteks.

See nädal TalTechi Spordihoones on meie sportlaste jaoks märgilise tähtsusega- meeste võrkpall on jõudnud viimasesse poolfinaalkohtumisse. Naiste korvpallil esimene finaalseeria avamäng. Meeste korvpallil hooaja viimane Eesti-Läti Ühisliiga kohtumine, millega loodetakse kindlustada koht play-off tabeli esimeses pooles ning meie lauatennisistidel on võimalus koduseinte vahel võita Eesti Meistrivõistluste tiitleid.


TalTech Volleyball vs Pärnu VK (kolmapäev 23.märts, kell 19:00)


2:0 poolfinaalseeriat juhtima läinud tehnikaülikooli mängumehed on leidnud ennast situatsioonist, kus juba oldi minemas meie jaoks ajaloolisse finaali, aga pärast hävitavat 0:3 kaotust kolmandas mängus on pärnakad suutnud end sügavast august välja kraapida ning tänu neljanda mängu napile võidule viia seeria otsustavasse viiendasse mängu. See mäng saab olema kindlasti väga närviderohke ning pingeline, seda mõlema poole jaoks.


Võrkpallimehed sõbrapilti tegemas


TalTech/Nordaid vs TLÜ (neljapäev 24.märts, kell 17:30)


TalTechi korvpallinaiskond on oma esimesel hooajal olnud ütlemata edukas- peamiselt keskkooliealiste tüdrukute toel on juba praeguseks võidetud Eesti Karikavõistlused, hirmtugevas Balti Liiga konkurentsis jäädi esimesena play-offidest välja (play-offidesse pääses vaid 6 naiskonda) ning praegu alustataksegi Eesti Meistrivõistluste finaalseeriat.


TLÜ vastu on hooaja jooksul võidud-kaotused enam-vähem pooleks jaotatud, aga viimased ajad on näidanud, et TalTech on täiskoosseisuga ikkagi tunduvalt parem võistkond. Viimase omavahelise kohtumise, eelmise nädala laupäeval, suutis TalTech võita 16-punktiga.


Annika Köster (nr 8) noorukitele tarkust jagamas


TalTech/Optibet vs BK Ventspils (reede 25. märts, kell 18:00)


Meeste korvpallimeeskond on jõudnud oma Eesti-Läti Ühisliiga põhihooaja viimase mänguni. Vastaseks on meile hirmkõva BK Ventspils, kelle alistamiseks peavad mehed kindlasti andma endast 100%. Mäng on meie meeste jaoks märgilise tähtsusega, sest Ventspilsi alistades kindlustatakse koht play-off tabeli esimeses pooles, mis tähendab meile koduväljakueelist.


Sel korral on võimalik mängule pääseda ka TÄIESTI TASUTA, kui selga panna ükskõik milline TalTechi "meene" (särk, püksid, pusa, müts jne).


Turniiritabel enne viimaseid mängeEesti individuaalsed meistrivõistlused lauatennises (laupäev-pühapäev 26.-27. märts)


TalTechi lauatennisistid on sel nädalavahetusel kodusaalis võistlemas Eesti individuaalsete tiitlite peale. TalTechi ridadest lähevad väärismetalle püüdma:


Meesüksikmäng (MÜ): Vallot Vainula, Stanislav Strogov, Artjom Hiiksku, Märt Kurvet, Dmitri Rakel ja Andrus Hiiemäe


Naisüksikmäng (NÜ): Airi Avameri, Annigrete Suimets ja Sirli Jaanimägi


Artjom Hiiksku provokatiivselt vastasele silma vaatamas

109 views0 comments
bottom of page