Search

Nädala eelvaade: korvpallurid üritavad kindlustada pääset poolfinaalidesse.

Pärast šokk-kaotust veerandfinaalide esimeses kohtumises Tallinna Kalevi vastu, on TalTech/Optibet ennast kokku võtnud ning haaranud seerias 2:1 eduseisu.

Enne seeria algust ei julgenud vist tõenäoliselt mitte keegi arvata, et põhihooaja 7. positsiooni Tallinna Kalev suudaks TalTechi vastu mingit vastupanu osutada. Esimene mäng, 26. aprillil, siiski näitas, et Tallinna Kalevis on individuaalset sisu küll ja veel ning lisada juurde TalTechi kehva mäng ning suudetigi kohe esimeses mängus suurfavoriidi vastu võtta võit 108:104 (lisaajal).

Teises mängus panid tehnikaülikooli oma favoriidistaatuse maksma ning hävitasid kalevlased 50-punktiga. Seeria kolmas mäng oli taaskord ülimalt tasavägine. Tallinna Kalev suutis isegi vahepeal minna 16-punktiga juhtima, kuid võitjana, suurelt tänu teise poolaja kaitsetööle, väljusid siiski meie omad poisid.

2:1 eduseisul lähevad meeskonnad neljandasse mängu sel teisipäeval Nord/Cramo Spordihoones. Kui sealt peaks Kalev võtma võidu, siis otsustav viies mäng toimub kohe järgmisel päeval ehk kolmapäeval TalTechi Spordihoones, kell 19:00. Kui homses mängus suudavad meie poisid seeria ikkagi lõpetada, siis alustatakse poolfinaale juba 8. mail (pühapäev), TalTechi Spordihoones.