Search

Kossuneiudele teisipäeval napp kaotus. Meestele Tartu Ülikooli vastu raske võit.

Naised kohtusid teisipäeval kodusaalis Balti Liiga raames tabeli kolmandal real asuva Klaipeda Neptunasega. Tasavägise mängu lõpuks suutsid leedulannad siiski 2-punktilise võiduga koju tagasi sõita.

TalTechi poolelt tegid säravaimad esitused Annika Köster, kes lisaks 13 punktile ka 10 lauapalli krabas ja 7 korvisöötu jagas ning Sofia Kosareva, kes oma 20 punktiga oli ka üleplatsi...naiseks. Tutvu terve statistikalehega SIIN.

TalTechi Balti Liiga hooaja viimane kohtumine toimub juba sel laupäeval kell 13:00, TalTechi Spordihoones ning külla sõidab neile linnarivaal TLÜ.

Tänases Eesti Meistriliiga raames toimunud ülikoolide lahingus suutis ülimalt tasavägise mängu võita kodumeeskond TalTech/Optibet.

Kui esimese veerandi keskpaigaks tundus, et kodumeeskond on tartlastele korraliku keretäie andmas, siis Tartu pallurid ei jätnud jonni ning suutsid alguse šokist kiiresti üle saada ning poolajale mindigi juba viiginumbritega.

Terve ülejäänud mäng mööduski punkt-punktis ning veel 37 sekundit enne lõppu seisid tablool viiginumbrid 80:80. Mängu väga aeglaselt alustanud Brandon Reginault Childress suutis end 20 sekundit enne lõpusireeni saata vabaviskejoone taha, kus tema kaks tabavat viset TalTechile ka kahepunktilise eduseisu tõi.

Kuid Tartul oli alles veel time-out kui ka piisavalt aega, et endale mõni hea viskekoht välja joonistada. Meie õnneks viskele Tartu enam ei jõudnudki, sest 6 sekundit enne lõppu tegi vastaste keskmängija Emmanuel Wembi pallikaotuse ning sellega oligi tegelikult mäng tehtud.

Enne lõpusireeni pani veel ühe viske korvi alt kotti Brandon Childress, kes hoolimata halvale mängu algusele suutis ikkagi enda kontole 27 silma märkida.

Mängu on võimalik järele vaadata SIIT ning statistikalehe leiab SIIT.

Meeste järgmine kodumäng on toimumas juba sel laupäeval, 19. märtsil kell 17:00, kui meile sõidab külla Rakvere Tarvas.