Search

Korvpallinaistele esimesest finaalkohtumisest kindel võit. Köster flirtis kolmikduubliga.

Eesti naiste korvpallimeistrivõistluste finaalseeria sai täna avalöögi, kui kodusaali võlusid nautinud TalTech/Nordaid alistas ilma probleemideta linnarivaali Tallinna Ülikooli.

Mängust oli loota, et lõpuks näeb kahe naiskonna vahel tõelist heitlust- mõlemal tiimil täiskoosseisud, puhanud jalad ning tahe meistritiitli järgi. Kui esimene poolaeg andis lootust, et põnevat mängu jagub mängu lõpuni, siis tegelikult tehti sotid selgeks juba kolmandal veerandil, mil vahe kärises juba 25-punktiseks.

Viimasel veerandil võtsidki tehnikaülikooli neiud asja veidi leebemalt, mis lasi TLÜ naised lõpuks vahe 13 punkti peale tuua. Lõppskoor 73:60 ning kindel võit.

TLÜ poolelt säras taaskord Laina Mesila-Kaarmann (12p, 15lp). Merike Anderson (15p, 6rs) ning Jane Svilberg (13p) tegid samuti tubli mängu.

TalTechi poolelt flirtis kolmikduubliga Annika Köster (20p, 14lp, 8rs, 2vl), teda toetasid Marie Anette Sepp (13p, 7lp, 4rs), Sofia Kosareva (21p, 5rs) ning Marta-Eleri Jaama (11p, 4lp).

Finaalseeria teine kohtumine toimub juba sel pühapäeval kell 13:00, Tallinna Ülikoolis.