top of page
Search

Hooaja viimases kohtumises kaitsemängu eriti ei mängitud. Viskemängu aga võitis TalTech/Optibet

TalTech/Optibet ning BK Ventspils kohtusid Eesti-Läti Ühisliiga raames oma põhihooaja viimases mängus. Suureskoorilise mängu suutsid lõpuks võita tehnikaülikooli pojad 102:90.


Esimese veerandi suutsid külalised Lätist küll 28:25 võita, kuid see jäi ka nende mängu ainsaks eredaimaks hetkeks. Ülejäänud mäng oli üsna kindlalt TalTechi kätes ning sellega marsiti ka ilusa võiduni.


Skoori järgi võib aru saada, et kumbki osapool eriti kaitset ei mänginud, küll aga pandi suur rõhk rünnakule. TalTechi resultatiivseim oli Brandon Childress, kes tõi suurepärase visketabavuse juures 32 punkti ja jagas seitse resultatiivset söötu. Kaksikduubli teinud Oliver Metsalu viskas 22 punkti ja võttis 10 lauapalli. Ventspilsi poolelt jõudis kahekohalise punktiskoorini lausa viis mängijat.


Selle võiduga tegi TalTech oma linnarivaal Kalev/Cramole pisikese kingituse, kui lükkas Ventspilsi teiselt kohalt kolmandale.


Vaata mängu täispikkuses SIIN

Terve statistikaga saad tutvuda SIIN


TalTechi jaoks on Eesti-Läti Ühisliiga play-offid algamas juba järgmisel kolmapäeval, kui kodus võõrustatakse kas BK Ogret või Viimsi KK/Sportlandi.49 views0 comments
bottom of page